ویژگی های چوب پلاست (چوب پلاستیک)

ویژگی های چوب پلاست (چوب پلاستیک) 100 درصد مقاوم به آب و رطوبت

با خیال راحت میتوانید چوب پلاست(wpc) را در محیطهای مرطوب و نم دار استفاده کنید چرا که وجود پلاستیک و فشر دگی زیاد wpc  و ترک نخوردن در طول زمان آنرا از آثار مخرب رطوبت حفظ میکند.


100 درصد مقاوم به موریانه و حشرات

هیچ حشره ایی علاقه به خوردن و مصرف پلاستیک ندارد و این همان دلیلی است که در کنار فرمولاسیون مخصوص ضد موریانه، wpc را از گزند حشرات حفظ میکند.


مقاوم به آتش

wpc بدلیل چگالی و واستفاده از مواد کند سوز کننده، بسیار دیرتر از حالت عادی شعله ور میگردد.


بدون مواد سمی

بهتر است بدانید mdf تا زمانی که در طبیعت موجود است از خود گاز سمی از چسب اوره فرم آلدیید متصاعد می کندکه سرطان زا می باشد ولی
فرمولاسیون wpcدر خود هیچ ماده سمی را جای نداده و به همین علت است که این محصول سبز بوده و برای تمام اعضای خانواده مناسب می باشد.


حفظ جنگلها و درختان

ما برای تولید wpc از سر شاخه خرما استفاده می کنیم که از دو جهت دارای مزیت است 1 استفاده از مواد ضایعاتی که در منطقه سوزانده می شود 2 مقاوم به آب بودن ذاتی  سرشاخه خرما.که این مهم باعث جلوگیری از قطع درختان و در نتیجه کم شدن گاز های گل خانه ای که دلیلی بر گرم شدن زمین می باشد  شده است.


بازیافت

95 درصد از مواد اولیه wpc از منابع بازیافتی است و این بدان معنی است که نه تنها درختان بخاطر چوبشان از بین نمیروند بلکه پلاستیک نیز برای تولید این محصول بازیافت میگردد. برای هر تن از این محصول 450 کیلوگرم پلاستیک و 500 کیلوگرم خورده چوب بازیافت میگردد.
زیبایی و گرمی چوب طبیعی

wpc با داشتن چوب طبیعی در خود همان گرمی و زیبایی و حس چوب طبیعی را در کنار محاسن پلاستیک برایمان به ارمغان می آورد. بنابراین میتوان همزمان با استفاده از wpc  هم زیبایی و گرمی چوب را داشت هم مقاومت پلاستیک به شرایط جوی.


فناوری پیشرفته

wpc کامپوزیتی است که در نهایت دقت طراحی و تولید میگردد. فرمولاسیون کاملا علمی آن که توسط مراکز معتبر تایید شده آنرا از دیگر رقیبان خود متمایز میسازد.
تمایز wpc از دیگر رقیبان خود بدلیل حساسیت ما در طراحی محصولاتی استثنایی با کیفیت بسیار بالا میباشد . دلایلی که این کامپوزیت را از دیگر رقیبان متمایز میکند استفاده از فناوری های پیشرفته تولید و فرمولاسیون میباشد.


مقاوم به ترک و قارچ و نفوذ آب

چگالی بالای wpc  و فشردگی آن به سادگی جلوی نفوذ آب و ریشه های قارچ و کپک ها را میگیرد.در نتیجه ی فشردگی و چگالی بالا محصولی است سخت و محکم که میتوان با اطمینان از آن استفاده کرد.


بدون نیاز به نگهداری!!!!!!wpc

تقریبا نیاز به هیچ گونه نگهداری ادواری نداشته و اگر بطور مرتب با آب و یک شوینده سبک شسته شود تا سالها زیبایی و جلای خود را حفظ خواهد کرد