WPC یا چوب پلاستیک

کامپوزيت هاي چوب- پلاستيک که به شکل پروفيل و صفحات توپر و يا توخالي توليد مي شوند داراي سابقه ايي 20 ساله در جهان هستند. آمريکاي شمالي و اروپا از بزرگترين توليد کنندگان و مصرف کنندگان اين نوع پروفیل ها مي باشند. خصوصيات استثنايي این کامپوزیت ها که ترکیبی از زیبایی چوب و دوام پلاستیک می باشد سبب شده که در کشور های مختلف این مجصولات بسیار محبوب و قابل اعتماد باشند.

WPC یا  چوب پلاستیک که در زمره مواد کامپوزیتی طبقه بندی می شود. از ترکیب الیاف چوب با پلاستیک(PP,PE,PVC) به همراه یک سری از مواد افزودنی مورد نیاز تولید می گردد که به آن  Polywood می گویند.
کامپوزيت هاي چوب- پلاستيک که به شکل پروفيل و صفحات توپر و يا توخالي توليد مي شوند داراي سابقه ايي 20 ساله در جهان هستند. آمريکاي شمالي و اروپا از بزرگترين توليد کنندگان و مصرف کنندگان اين نوع پروفیل ها مي باشند. خصوصيات استثنايي این کامپوزیت ها که ترکیبی از زیبایی چوب و دوام پلاستیک  می باشد سبب شده  که در کشور های مختلف این مجصولات بسیار محبوب و قابل اعتماد باشند.
بنابراین ما نیز بر آن شدیم که با تولید این دسته از موادکامپوزیتی با نام تجاری دکو تاپ پلاست (DECO TOP PLAST) سهم کوچکی در تولید و معرفی محصولات جدید با کاربرد های فراوان در ساختمان سازی، جهت رشد و اعتلای هر چه بیشتر کشور عزیزمان داشته باشیم.

افتخار ما این است که پروفیل های  دکو تاپ پلاست را با بهترین مواد اولیه و آخرین تکنولوزی روز دنیا تولید می نماییم. فرمولاسیون انجصاری تولید این پروفیل ها که با پشتوانه 6 سال تجربه و تحقیق شبانه روزی مهندسان و محققان این شرکت بدست آمده ، تولید محصولی با بالاترین کیفیت و خواص فیزیکی - مکانیکی منحصر به فرد را به ارمغان آورده است.
همچنین این شرکت قادر به تولید انواع متنوعی از صفحه کابینت در رنگ و طرح های مختلف جهت تامین سلیقه های مختلف در بازار داخل و خارج از کشور می باشد.